Mūsų įmonė aptarnauja Apple ( iPhone) , Samsung, Xiaomi bei Huawei (Honor) įrenginius, išskyrus kinietiškas šių įrenginių kopijas.

Jums važiuoti niekur nerieikės, nes Can’t Stop profesionali technikų komanda atvyksta Jūsų nurodytu adresu: į darbą, namus ar kitą Jums patogią vietą visiškai nemokamai. Mūsų mobili taisykla aprūpinta visa reikalinga technika, tad Jūsų telefonas ar kitas mobilus įrenginys bus sutaisytas vietoje iš karto greitai ir kokybiškai.

Dažniausiai remontas atliekamas per 15 minučių, bet kartais užtrunka iki 2 valandų, tai priklauso nuo remonto sudėtingumo. Retais atvejais remontas užtrunka iki 1 mėn., jeigu įrenginiui reikalingas specifinis remontas (pvz.: įrenginys gavo dregmės).

Taip. Visiems pakeistiems ekranams mes suteikiame garantiją neribotam laikui. Baterijoms, bei krovimo lizdams – 6 mėn garantiją.

Can’t Stop atlieka tik pogarantinį remontą. Žinoma, galime suremontuoti ir garantinį telefoną už remontą atitinkančią darbų kainą. Tokiu atveju suteikiame garantiją savo atliktiems darbams.

Ne, Can’t Stop servisas remonto metu «neliečia“ Jūsų duomenų, tad jie išliks.  Bet už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles Can‘t Stop servisas neatsako.

Iš karto kvieskite Can’t Stop meistrus, kad jie galėtų pradėti kuo greičiau pašalinti drėgmę esančia įrenginyje. Nebandykite krauti arba įjungti įrenginį, nes tuo tik pabloginsite situaciją. Dregmės šalinimo kainos prasideda nuo 30 €.

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija/ 

Žinoma.  Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

Pakeistos dalys, kurios buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo).

Galima atsiskaityti grynaisiais arba kortele. Išrašome sąskaitas faktūras tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims. Apmokėjimas pavedimu su 5 d.d atidėjimu galimas tik įmonėms, kurios pasirašę bendradarbiavimo sutartį.

Įrenginio diagnostika yra nemokama tik tada, kai klientas palieka įrenginį remontuoti pas mus. Priešingu atveju diagnostikos kaina – 29.99 €.

Call Now Button