Apple iPhone remontas

Patogiausias ir greičiausias Apple iPhone remontas Vilniuje. Jau daugiau kaip 18 metų užsimantis Apple įrangos remontu, priežiūra ir konsultavimu bei pardavimu. Nuo savo konkurentų mes skiriames tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kiek įmanoma greičiau – nes mes nesėdime vietoje, o atvažiojamame į vietą su visą savo taisykla, tad Jūsų įrenginys bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai iki 15 min.


 

SUSISIEKTI |  REZERVUOTI

Įskilo ekranas? Smarkiai sumažėjo baterijos potencialas? Reikalingas kokybiškas iPhone remontas?

Taisykloje tau pasakė kad telefonas nepataisomas ir reikia pirkti naują? 🧐 Ar tikrai, taip? 😆 

Pabandyk dar kartą! 🤞🏻 Can’t Stop.lt  atlieka įvairius mikrolitavimo darbus, tad galbūt prikelsime Jūsų telefoną iš „kapų“ 

Kainos

iPhone remontas – greitai ir kokybiškai

Apple telefonai – unikalūs, delikatūs ir išskirtiniai įtaisai. Jų remontas yra daug dėmesio bei profesionalumo reikalaujanti užduotis. Beveik visiems darbams atlikti reikia specialių įrankių, kad pavyktų tinkamai viską atlikti. Be žinių ir įrankių nepavyks atlikti net menkiausio darbo kokybiškai.

Cantstop iPhone taisykla Vilniuje jau ne vienerius metus atlieka tokius remonto darbus, kaip: iPhone baterijos keitimas, iPhono ekrano keitimas, iPhone garsiakalbio taisymas, iPhone Face ID remontas ir daugybė kitų.

Prioritetą visuomet teikiame darbų kokybei, tačiau remonto paslaugas, dėka didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai atlieka sparčiai.

Kiekvienam klientui ir kiekvienai klientei svarbu, kad iPhone tvarkymas užimtų kuo mažiau laiko, o telefonu kuo greičiau būtų galima vėl naudotis, kaip ir anksčiau. iPhone remontas atliekamas mūsų specialistų – patyrusių Apple technikų, todėl atliekame ir apdraustų Apple telefonų remontą. Reikalui esant, kol vyksta jūsų iPhone remontas, galime suteikti ir pakaitinį telefoną nemokamai. Na, o net ir pigus iPhone taisymas sulauks bent 3 mėnesių garantijos darbams iš Cantstop!

Kiek užtruks iPhone taisymas?

Remonto darbų trukmė priklauso nuo to, kokius darbus atlikti reikia. Jeigu užduotis yra standartinė ir visus reikiamus komponentus turime savo sandėlyje, greičiausias iPhone tvarkymas ir Apple telefonų remontas gali būti atliekamas vos per 1 valandą.

Tačiau reikia paminėti ir tas situacijas, kurių metu reikia nestandartinių arba labai specifinių sprendimų. Tuomet Apple iPhone remontas truks ilgiau. Visam ilgesniam remonto laikotarpiui suteiksime pakaitinį telefoną. Visgi, prieš pradėdami darbus jus informuosime apie numatomą trukmę ir jūs galėsite priimti sprendimą.

Kokius iPhone taisymo darbus siūlome?

·  Mūsų iPhone taisykla siūlo pačius įvairiausius remonto darbus. Dauguma prieinamų paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, kokio modelio iPhone įrenginį remontuoti reikia. Tačiau visiems modeliams atliekamos tokios paslaugos kaip:
Baterijos keitimas;

·  iPhone stikliuko keitimas ekranui;

·  iPhone garsiakalbio taisymas

·  užrakinimo/atrakinimo bei garso įjungimo/išjungimo bei reguliavimo mygtukų keitimas

·  ekranų keitimas.

Kitiems, pavyzdžiui senesniems modeliams atliksime ir ausinių lizdo ar haptic mygtuko remontą. Informacija apie paslaugas suteikiama ir telefonu, ir el.paštu, o, jeigu reikalingas iPhone remontas ar konkreti paslauga, pvz., iPhone ekrano keitimas ir domina kaina arba kita, informaciją galite rasti mūsų interneto puslapyje ir, pasinaudoję gyvo pokalbio funkcija, greitai gauti atsakymą!

Tačiau, jeigu jums aktualus iPhone remontas, o jūsų lokacija ar jums patogu – Vilnius, drąsiai kreipkitės į mus arba atvykite į vietą ir mūsų iPhone taisykla pasiūlys geriausius sprendimus!

Kur atliekami „Apple“, „iPhone“ įrenginių taisymo darbai?

Visas Apple telefonų remontas atliekamas mūsų servise – adresu Naugarduko g.95 Vilnius, Naujamiestis. Cant Stop taisyklą rasti labai paprasta, kadangi įėjimas matomas nuo įvažiavimo ir yra priešais stovėjimo aikštelę, pirmame aukšte.

Nurodytu adresu dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Jeigu rezervuosite laiką, kai jums reikalingas iPhone taisymas ar iPhone remontas – gausite papildomą nuolaidą!


Call Now Button