Apple iPhone ekranų remontas

Patogiausias ir greičiausias Apple iPhone remontas Vilniuje. Jau daugiau kaip 18 metų užsimantis Apple įrangos remontu, priežiūra ir konsultavimu bei pardavimu. Nuo savo konkurentų mes skiriames tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kiek įmanoma greičiau – nes mes nesėdime vietoje, o atvažiojamame į vietą su visą savo taisykla, tad Jūsų įrenginys bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai iki 15 min.

SUSISIEKTI |  REZERVUOTI

Pagrindinė telefono dalis yra jo ekranas. Modernių telefonų ekranas dažniausiai yra dviejų komponentų sistema. Ją sudaro lietimui jautrus stikliukas bei pats ekranas. Šie komponentai yra atskiri, todėl reikia tiksliai žinoti ar reikalingas iPhone ekranų taisymas ar tik stikliuko pakeitimas? Priklausomai nuo poreikio skirsis ir tai, kaip greitai pavyks atlikti darbą, kiek kainuos remontas ir kitos sąlygos.

Greitas ir kokybiškas iPhone ekranų taisymas

iPhone ekranų taisymas Cantstop.lt  taisyklose atliekamas greitai ir kokybiškai. Remonto paslaugas kai kada galime suteikti ir per 1 valandą, o visi darbai gauna specialią Cantstop neriborto laiko garantiją garantiją. Reikia paminėti ir tai, kad kaip vieni svarbiausių telefono komponentų – ekranas ir lietimui jautrus stikliukas reikalauja nepriekaištingo technikų darbo ir dėmesio. Dėl to ekranų remontas daromas tik su tam skirtais, sertifikuotais įrankiais. Na, o ekranai keičiami kokybiškai, tik gamintojo kokybės standartą atitinkančiais, pakaitiniais ekranais. Galiausiai, po remonto darbų viskas yra patikrinama, kad veiktų sklandžiai bei nepriekaištingai. Taisykla darbams suteikia net 3 mėnesių garantiją, todėl galėsite būti užtikrinti remonto kokybe.

Paslaugos gera kaina

Jeigu jus domina iPhone ekrano keitimas bei šios paslaugos kaina, tai Cantstop visuomet stengiasi pasiūlyti patrauklius įkainius remonto paslaugoms. Ekranų remontas skiriasi, priklausomai nuo iPhone modelių. Senesnių telefonų ekrano keitimas paprastai kainuoja pigiau, o naujesnių modelių, ypač, turinčių didesnius ir jautresnius ekranus – kiek daugiau. Visą ekranų keitimo kainyną galite rasti šiame puslapyje, tačiau dėl kai kurių modelių reikia teirautis. Už papildomą mokestį galėsime įrenginį paimti ir iš jūsų vietos, jeigu neturite galimybės jo pristatyti patys. Jeigu reikalingas iPhone ekrano keitimas Vilniuje ir negalite įrenginio atvežti į vietą, teiraukitės telefonu. Turėkite omenyje tai, kad, jeigu stikliuko arba ekrano remonto paslaugas rezervuojate iš anksto ir telefoną pristatote numatytu laiku – pritaikysime nuolaidą. Tad planuojantiems iPhone ekrano keitimas Vilniuje kainuos dar pigiau ir bus geriausia iPhone ekrano keitimo kaina!

Kiek užtruks „iPhone“ stikliuko taisymas?

Paprastai iPhone ekranų taisymas ir stikliukų taisymas atliekamas ganėtinai greitai. Esant palankiausioms sąlygoms ir mažiausiai eilei, taisykla darbus atliks vos per 15 min. Jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių iPhone ekranų taisymas ar stikliukų remontas užimtų daugiau laiko – apie tai informuosime prieš darbų pradžią arba prieš pradedant darbus. Mes dirbame tik su specializuota įranga, todėl remonto darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Remontuojame ir apdraustus iPhone telefonus, o, jeigu remontas trunka ilgiau – nemokamai suteikiame pakaitinį telefoną visam remonto laikotarpiui. Patiems stikliuko ar ekrano keitimo daryti nerekomenduojame, kadangi net ir turint reikiamus įrankius bei komponentus tai yra labai didelio delikatumo reikalaujantis, ilgas ir sudėtingas darbas. Darydami darbus patys neteksite garantijos bei galite net pakenkti įrenginiui. Greitas Cantstop ekranų iPhone remontas išspręs problemą sparčiai ir gera kaina!
Call Now Button